Biyologlar - Biyolojiye Gerçekçi Yaklaşım

SPONSORLUKLAR

"Biyolojiye Gerçekçi Yaklaşımın Tek Adresi…  " sloganı altında Ağustos 2008 de yayın hayatına başlayan Biyologlar.com bu gün binlerce biyolog, biyoloji öğrencisi ve akademisyenin vazgeçilmez mekanı olan bir web sitesi haline gelmiştir.

Biyologlar.com Kongreler, sempozyumlar ve diğer etkinliklere verdiği destekler alanında ilk olma yolunda hızla ilerlemeye devam etmektedir.

- Kongre duyurularınız ve posterlerinizi web sitemizde BİYOLOJİ KONGRELERİ kategorisi başlığı altında hiç bir ücret talep etmeksizin yayınlıyoruz. Tüm biyoloji kongrelerinden bizleri mutlaka haberdar ediniz.

Kongrelerinize tanıtım sponsoru olabiliriz !

- Kongre duyurularınız ve posterleriniz web sitemizde BİYOLOJİ KONGRELERİ kategorisi başlığı altında yayınlanır.

- Kongre tarihine bir ay kala web sitemizin tüm sayfalarında kongre posteriniz yayınlanır ve bir ay süre ile kongre reklamınız ücretsiz olarak yapılmış olur. Ayrıca kongre duyurularınız sosyal medya gruplarımız ve sayfalarımızda takipçilerimize ulaştırılır.

Web sitemizi günlük 20.000 kişi aylık ortalama 600.000 kişinin ziyaret ettiğini unutmayınız.

Peki sponsorluk için sizden neler talep ediyoruz...

- Sizden tek ricamız kongre veya etkinlik kontenjanına göre minimum 5 kişilik ücretsiz kongre katılım daveti, (Kongreye gönderilecek kişiler web sitemiz takipçileri arasından kura sonucu belirlenecek olup, katılımcı arkadaşlar ulaşalım ve konaklama ücretlerini kendileri karşılayacaktır.)

- Kongre posterlerinde ve kongre web sitesinde medya sponsoru olarak "biyologlar.com" logosunun kullanımı,

- Kongrede dağıtılacak ajanda, not defteri, çanta, kalem v.b. promosyon ürünlerinden en az birinde web sitemize ait logonun kullanılması istenilmektedir.

Ayrıntılar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

E-Mail: Bize yazın Ayrıntılar için : 0533 561 20 48

SPONSOR OLDUĞUMUZ KONGRELER

3WTURK CMS v8.1